Przeprowadzki Jurmała

Oszczędzaj czas i pieniądze. Zaplanuj przeprowadzkę z VANonsite

VANonsite
Szybka wycena usługi
Podaj poprawny adres e-mail.
Ceny obliczamy wewnętrznie i przesyłamy e-mailem.

firma przeprowadzkowa jurmale

Przeprowadzki w Jurmale z VANonsite

Planujesz przeprowadzkę w Jurmale, przeprowadzasz się tutaj z innego miasta lub kraju albo organizujesz wyjazd za granicę? VANonsite pomaga w realizacji małych i dużych przeprowadzek, od kilku kartonów po wyposażenie całego domu.

Zakres transportu dopasowujemy do ilości rzeczy, harmonogramu i budżetu. W zależności od wybranego wariantu możesz skorzystać z profesjonalnego pakowania, magazynowania, transportu monitorowanego przez GPS oraz pomocy przy dokumentacji wymaganej na trasach pomiędzy Unią Europejską a państwami spoza UE.

Przy bardziej wymagającym wyposażeniu możliwe jest również odpowiednie zabezpieczenie mebli, elektroniki i przedmiotów delikatnych.

Z VANonsite możesz wybrać zarówno transport częściowy, jak i rozwiązanie przeznaczone do przewozu większego ładunku.

Gymnasium in Ventspils in Latvia. Ventspils is a city in the Courland region of Latvia. Latvia is one of the Baltic countries.
Posted on Google Google
Trym Hiller Uri profile picture
Trym Hiller Uri
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
We made a last minute order from the Netherlands to Norway. (3 days ahead of shipping) The communication between us was really great, and the mails were quickly responed to! There were no extra costs, and our items were delivered in the exact condition we sent them off in! We also got a live tracking link on the truck, which made us at ease too :) The truck also looked professional, and proper! Made it to our small town in the middle of the Norwegian winter! 10/10! And lucas is a very lovely guy!
Posted on Google Google
Karolina Garbowicz profile picture
Karolina Garbowicz
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni z całej współpracy — świetny kontakt od początku, wszystko jasno i klarownie wytłumaczone. W dniu transportu doskonała komunikacja zarówno z logistykiem, jak i kierowcą. Rzeczy dotarły w nienaruszonym stanie i w bardzo szybkim tempie. Profesjonalna, rzetelna firma – zdecydowanie polecam!
Posted on Google Google
Stanley Moss profile picture
Stanley Moss
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Found this company on referral from an automated site which delivered five company names. We needed to moves boxes and furniture from Venice Italy to Paris France. VANonsite was super-diligent on quotation, and logistics. Very easy to arrange pickup and driver Bogdan was very careful in loading truck. In Paris the delivery was equally efficient, and a day earlier than promised. I would definitely use this service again and recommend them highly.
Posted on Google Google
Alessio Milanese profile picture
Alessio Milanese
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
All good and fast
Posted on Google Google
Kumba profile picture
Kumba
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Lucas was very helpful, patient and responsive throughout the move; their partner company that I arranged the initial shipping details with was also the same. The vehicle was larger than what I needed but everything was secured well for transportation, and no damages. Most importantly, they are legitimate and were also punctual on the day!
Posted on Google Google
Natalia Juzgado profile picture
Natalia Juzgado
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
They did my moving from Luxembourg to Spain. Fast, efficient and they were extremely kind, helped us with everything and communication was great! Would definitely recommend!
Posted on Google Google
Alexandra Shelest profile picture
Alexandra Shelest
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
I moved my home with VANonsite to a non-EU country and I can really recommend them. The communication was always clear, professional and helpful, which made me trust them from the start. They sent me a list of documents they needed well in advance and were helpful whenever I had questions. The driver helped during loading and unloading, and all my belongings arrived in perfect condition. I also appreciated the attitude of the whole team when there was a problem at the customs, with several people updating me on the situation, very friendly and always making sure I am not worrying, and without any surcharge for the additional time the driver had to invest.
Posted on Google Google
Caterina Selva profile picture
Caterina Selva
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Amazing service! We used VANonsite to move from Berlin to Trondheim. From logistics to drivers everyone was incredibly nice, informative and responsive. We put them in a bit of a pickle as our move was quite sudden but they were wonderful and managed all steps quickly, including Norwegian custom documents for us in a few days. All our things arrived safe and sound, including two plants and a musical instrument. They also offered one of the cheapest prices for relocations from Germany to Norway. Truly recommended.
Posted on Google Google
Latoya A. McKeirnan profile picture
Latoya A. McKeirnan
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
We worked with VANonsite for our move from Barcelona to Malta and from the very first communication they were exceptional. Professional, responsive, friendly, reliable and accomodating. We would HIGHLY recommend them.
Verified by Trustindex
Trustindex verified badge is the Universal Symbol of Trust. Only the greatest companies can get the verified badge who has a review score above 4.5, based on customer reviews over the past 12 months. Read more

profesjonalizm i bezpieczeństwo

Usługi VANonsite w Jurmale

Przeprowadzki studenckie

Przewozisz rzeczy do wynajmowanego mieszkania, pokoju lub innego miejsca zakwaterowania? VANonsite umożliwia dopasowanie wielkości transportu do rzeczywistej liczby kartonów, walizek i elementów wyposażenia.To rozwiązanie dla osób, które chcą przewieźć książki, elektronikę, ubrania i podstawowe meble bez konieczności rezerwowania największego wariantu transportu.

Przeprowadzki domów i mieszkań

Przy przeprowadzce całego domu lub mieszkania możemy pomóc zorganizować pakowanie, załadunek, przewóz oraz dostawę pod nowy adres.Zakres prac ustalamy przed transportem, uwzględniając ilość wyposażenia, warunki dostępu do budynku i trasę przeprowadzki.

Przeprowadzki biur i firm

Organizujemy również przewóz wyposażenia firmowego, w tym mebli biurowych, dokumentów oraz elektroniki.Harmonogram może zostać dopasowany tak, aby ograniczyć przestoje w działalności przedsiębiorstwa. W zależności od ustaleń przeprowadzka może zostać zorganizowana również poza standardowymi godzinami pracy.

Przeprowadzki last minute

Potrzebujesz transportu w bardzo krótkim terminie? Możliwość realizacji zależy od aktualnej dostępności samochodu oraz planowanej trasy.Przy pilnym zleceniu warto od razu przekazać oba adresy, datę i orientacyjną ilość rzeczy.

Magazynowanie

Jeżeli odbiór i dostawa nie mogą odbyć się bezpośrednio po sobie, możesz zapytać o magazynowanie krótko- lub długoterminowe.Może być ono przydatne podczas remontu, przeprowadzki etapami albo oczekiwania na możliwość wprowadzenia się do nowego lokalu.

Pakowanie rzeczy

Profesjonalne przygotowanie rzeczy pomaga zabezpieczyć meble, szkło, elektronikę i pozostałe wyposażenie przed transportem.Możliwe jest częściowe lub pełne pakowanie, zależnie od pakietu i uzgodnionego zakresu usługi.

masz pytania? napisz do nas!

Wybierz pakiet odpowiedni do swojej przeprowadzki

Moving One (1m³) - Maksymalna masa: 100 kg

Najmniejszy pakiet przeznaczony do bardzo małych przeprowadzek i lekkiego ładunku.Sprawdzi się przy:kilku kartonach, walizkach, rzeczach osobistych, pojedynczym niewielkim przedmiocie.

Moving Basic (5m³) - Maksymalna masa: 300 kg

Wariant dla osób przewożących głównie podstawowe rzeczy.Przykładowy ładunek może obejmować:dwa duże plecaki, kartony z ubraniami, laptop, mały telewizor, kilka kartonów z książkami.

Moving Medium (10m³) - Maksymalna masa: 500 kg

Strona źródłowa podaje również około 4 m² powierzchni.Przykładowy ładunek:pojedyncze łóżko, niewielka sofa, stolik nocny, telewizor, zestaw jadalniany, kartony z rzeczami osobistymi.Pakiet może odpowiadać potrzebom jednej osoby lub pary.

Moving Premium (15m³) - Maksymalna masa: 1 100 kg

Wariant odpowiedni dla większej przeprowadzki niewielkiego mieszkania.Może pomieścić między innymi:podwójne łóżko, dużą sofę, szafę, zestaw jadalniany, telewizor, lodówkę, pralkę, kartony z ubraniami, książkami i rzeczami osobistymi.

Moving Premium Plus (30m³) - Maksymalna masa: 3 500 kg

Pakiet na większą przeprowadzkę domu lub mieszkania.Może obejmować:komplet wypoczynkowy, kilka szaf, pełnowymiarowe łóżko, meble kuchenne, sprzęt AGD, rowery, dużą liczbę kartonów.

Moving Full House XXL (90m³) - Maksymalna masa: 20 000 kg

Największy wariant przeznaczony do transportu wyposażenia dużego domu lub większego zlecenia firmowego.Może obejmować wyposażenie kilku sypialni, salonu, jadalni, gabinetu i kuchni wraz ze sprzętem AGD, elektroniką i spakowanymi rzeczami.

profesjonalna firma przeprowadzkowa vanonsite

Dlaczego klienci wybierają VANonsite?

Przy przeprowadzce liczy się nie tylko sam przewóz. Znaczenie mają również właściwe zabezpieczenie rzeczy, dobór przestrzeni i dobra organizacja całego transportu.

VANonsite oferuje rozwiązania obejmujące między innymi:

  • profesjonalne pakowanie i zabezpieczanie rzeczy,
  • monitoring transportu przez GPS,
  • ubezpieczenie zgodnie z warunkami konkretnej usługi,
  • transport częściowy lub pełny,
  • obsługę tras lokalnych i międzynarodowych,
  • wielojęzyczną koordynację,
  • transport współdzielony,
  • możliwość wykorzystania materiałów wielokrotnego użytku przy odpowiednich zleceniach.
The aerial view of the old buildings in Riga, Latvia in winter

Jurmała: orientacyjne ceny transportu busem 20 m³

Poniższe dane pochodzą ze strony źródłowej Jurmały, ale są ogólnym zestawieniem tras do i z Łotwy. Nie należy interpretować podanych odległości jako kilometrów liczonych od konkretnego adresu w Jurmale.

KrajDystans (km)Orientacyjna Cena (€)
Austria1600.01139.34
Niemcy1300.0750.00
Hiszpaina3000.01400.00
Wielka Brytania2500.01300.00
Francja2100.0950.00
Holandia1800.0890.00
Czechy1200.0720.00
KrajDystans (km)Orientacyjna Cena (€)
Niemcy1300740
Francja2100930
Włochy25001200
Belgia1800870
Holandia1700850
Wielka Brytania25001250
Spain30001350
Austria16001100
Czechy1200710
Szwecja900690

szybkie i bezpieczne przeprowadzki po europie z vanonsite

Jak wygląda przeprowadzka z VANonsite?

Organizacja zaczyna się od przekazania informacji o trasie, planowanej dacie, ilości rzeczy oraz dostępie pod oba adresy.

Na tej podstawie można dopasować wielkość transportu oraz potrzebny zakres pomocy.

Typowy proces obejmuje:

  1. przesłanie danych do wyceny,
  2. określenie wielkości ładunku,
  3. wybór zakresu usługi,
  4. przygotowanie i ewentualne pakowanie rzeczy,
  5. załadunek,
  6. transport,
  7. dostawę i rozładunek.

Przy trasach wymagających formalności celnych zakres może obejmować również pomoc przy przygotowaniu dokumentacji.

firma przeprowadzkowa Jūrmala

Usługi VANonsite przy przeprowadzce do Jurmały

VANonsite oferuje lokalne i międzynarodowe przeprowadzki, pakowanie, magazynowanie oraz pomoc przy odprawie celnej tam, gdzie wymaga jej dana trasa. Zakres transportu można dopasować do potrzeb, budżetu i harmonogramu.

Przeprowadzasz się do Jurmały z Wielkiej Brytanii, kraju Unii Europejskiej, Norwegii albo Szwajcarii? Możesz zorganizować zarówno przewóz części rzeczy, jak i wyposażenia całego domu.

Zakres usługi może obejmować:

  • transport częściowy lub pełny,
  • profesjonalne pakowanie,
  • demontaż i ponowny montaż mebli oraz urządzeń w ustalonym zakresie,
  • transport monitorowany przez GPS,
  • pomoc przy dokumentacji celnej na trasach wymagających odprawy,
  • opcjonalne magazynowanie,
  • wielojęzyczną koordynację.
Sunset view over Riga with a tall church spire in the foreground and the old town rooftops stretching toward the horizon.

Przy niewielkiej przeprowadzce możesz dopasować transport do liczby kartonów, walizek i podstawowego wyposażenia.

Dostępne rozwiązania mogą obejmować:

  • transport częściowy,
  • pomoc przy pakowaniu,
  • elastyczne ustalanie terminów,
  • przewóz elektroniki, książek i rzeczy osobistych,
  • wsparcie przy dokumentach wymaganych na trasie,
  • transport indywidualny lub współdzielony,
  • informacje o przebiegu przewozu.

Przy przenoszeniu firmy najważniejsza jest dobra organizacja i ograniczenie przerw w działalności.

Zakres może obejmować:

  • przygotowanie planu przeprowadzki,
  • demontaż i ponowny montaż mebli biurowych,
  • transport elektroniki i dokumentów,
  • realizację poza standardowymi godzinami pracy, jeżeli pozwala na to konkretne zlecenie,
  • pakowanie i oznaczanie wyposażenia,
  • wielojęzyczną koordynację,
  • czasowe magazynowanie.

VANonsite może zorganizować przewóz pojedynczego mebla lub większego zestawu wyposażenia.

Zakres może obejmować:

  • zabezpieczenie dużych, delikatnych lub zabytkowych mebli,
  • demontaż i ponowny montaż większych elementów,
  • transport częściowy lub dedykowany,
  • monitoring GPS,
  • pomoc przy dokumentacji celnej,
  • odbiór z domu, biura lub magazynu,
  • ubezpieczenie zgodnie z warunkami przewozu.
Hiring removal company cost – guide to pricing and expenses for professional moving services

Zacznij od porządków i zaplanuj pakowanie wcześniej

Jeżeli masz taką możliwość, rozpocznij przygotowania z wyprzedzeniem.

Podziel rzeczy na te, które:

  • zabierasz,
  • sprzedajesz lub oddajesz,
  • przeznaczasz do recyklingu lub wyrzucenia.

Zmniejszenie ilości przewożonych przedmiotów ułatwia pakowanie i może pozwolić wybrać mniejszą przestrzeń transportową.

Używaj solidnych materiałów

Do zabezpieczenia rzeczy przygotuj:

  • mocne kartony,
  • folię bąbelkową,
  • papier pakowy,
  • wytrzymałą taśmę,
  • dodatkowe zabezpieczenia do szkła, elektroniki i dzieł sztuki.

Każdy karton powinien mieć opis zawartości i pomieszczenia docelowego.

Inside a moving van loaded for an international relocation: three armchairs wrapped in clear plastic film at the front, with stacked cardboard boxes, a wrapped bicycle basket, rolled-up rugs, and other household items secured behind them.
Packed moving boxes secured inside a delivery van

Pakuj pomieszczenie po pomieszczeniu

Zacznij od rzeczy używanych najrzadziej.

Kuchnię, łazienkę oraz przedmioty codziennego użytku pozostaw na późniejszy etap. Ułatwi to funkcjonowanie przed wyprowadzką i rozpakowanie po dostawie.

Dobrze wykorzystuj przestrzeń

Ubrania i ręczniki można zwijać, aby ograniczyć zajmowaną przestrzeń.

Ciężkie przedmioty umieszczaj na dole kartonów. Dokumenty, elektronikę i wartościowe drobiazgi warto przechowywać w osobnych torbach lub organizerach.

Suitcases protected with moving blankets inside a delivery van
Close-up view of unrecognizable woman sealing cardboard box with adhesive tape while preparing for moving out

Przygotuj rzeczy potrzebne od razu po przyjeździe

Osobno spakuj:

  • dokumenty,
  • ładowarki,
  • kosmetyki,
  • ubrania na zmianę,
  • leki,
  • przekąski,
  • podstawowe rzeczy kuchenne,
  • środki do sprzątania, jeśli będą potrzebne.

Ta torba lub karton powinny pozostać łatwo dostępne.

Przeprowadzki Jurmała: najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi

Co musisz wiedzieć o przeprowadzkach do Jūrmala

Wycena VANonsite zazwyczaj uwzględnia transport zgodnie z wybranym pakietem, pomoc kierowcy, paliwo, opłaty drogowe i autostradowe, winiety oraz standardowe koszty bezpośrednio związane z realizacją usługi.

Dokładny zakres i ostateczna cena są przedstawiane przed potwierdzeniem zamówienia.

Tak. Pomoc kierowcy jest uwzględniona w usłudze.

Kierowca może pomagać podczas załadunku i rozładunku oraz zabezpiecza rzeczy wewnątrz pojazdu.

W polu „Uwagi” warto wcześniej podać informacje o schodach, windzie i warunkach postoju.

Opcja pakowania może obejmować:

  • przygotowanie rzeczy pod adresem odbioru,
  • materiały pakowe jako usługę dodatkową,
  • zabezpieczenie przedmiotów,
  • transport,
  • rozpakowanie pod adresem docelowym.

Pakowanie i rozpakowanie jest standardowo oferowane dla:

  • Moving Premium,
  • Moving Premium Plus,
  • Moving Full House XXL.

W przypadku mniejszych pakietów dostępność i cena są potwierdzane indywidualnie.

Często zadawane pytania o przeprowadzki do Jūrmala

Tak.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy przy podnoszeniu i przenoszeniu rzeczy, możesz zgłosić ją bez wybierania pełnej usługi pakowania.

Dostępność zależy od trasy i harmonogramu, dlatego potrzebę należy wpisać w polu „Uwagi”.

Tak.

Potwierdzenie rezerwacji wymaga wpłaty 10% wartości zamówienia.

Pozostała kwota jest zazwyczaj płatna najpóźniej 48 godzin przed załadunkiem.

Może być to możliwe w ramach usługi Last Minute, ale zależy od dostępności pojazdu i zaplanowanej trasy.

Przy pilnym zleceniu najlepiej skontaktować się z VANonsite telefonicznie, aby sprawdzić najbliższy możliwy termin.

Curious about our prices?

Need Help with Quote?

Why can transport sometimes take longer?

From 1 July 2026, new tachograph regulations will come into force in the European Union, also covering some smaller transport vehicles used in international transport.

A tachograph records driving time, breaks, and the driver’s rest periods. In practice, this means that the driver must strictly comply with working time limits. Sometimes, even when close to the loading or delivery location, the driver may be required to take a break or stop driving in accordance with the regulations.

As a result, on some international routes, loading, transit, or delivery times may be longer. This change is beyond VANonsite’s control and affects the entire transport industry in Europe.

We make every effort to plan each transport as efficiently, safely, and in full compliance with applicable regulations as possible.