Przeprowadzki Ventspils

Oszczędzaj pieniądze. Oszczędzaj czas. Przeprowadź się z VANonsite!

VANonsite
Szybka wycena usługi
Podaj poprawny adres e-mail.
Ceny obliczamy wewnętrznie i przesyłamy e-mailem.

Specjaliści od przeprowadzek w Ventspils

Usługi przeprowadzkowe VANonsite w Ventspils

Planujesz przeprowadzkę w Ventspils albo transport do miasta z innej części Łotwy lub Europy? VANonsite organizuje zarówno niewielkie przeprowadzki mieszkań, jak i większe relokacje domów, firm oraz transport międzynarodowy.

Zakres usługi dobieramy do rzeczywistego charakteru przeprowadzki. Może on obejmować:

  • profesjonalne pakowanie i właściwe zabezpieczenie mienia,
  • bezpieczny transport z możliwością monitorowania pojazdu przez GPS,
  • elastyczne rozwiązania magazynowe,
  • usługę White Glove dla mebli, elektroniki i przedmiotów wymagających szczególnie ostrożnej obsługi,
  • pomoc z dokumentacją oraz odprawą celną na trasach, na których jest ona wymagana.

Przeprowadzka w Ventspils może zostać dopasowana do terminu, wielkości ładunku i budżetu. Przed realizacją klient otrzymuje informacje dotyczące zakresu oraz ceny usługi.

VANonsite pomaga uporządkować cały proces, od planowania i przygotowania rzeczy po transport i dostawę pod nowy adres.

Gymnasium in Ventspils in Latvia. Ventspils is a city in the Courland region of Latvia. Latvia is one of the Baltic countries.
Posted on Google Google
Trym Hiller Uri profile picture
Trym Hiller Uri
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
We made a last minute order from the Netherlands to Norway. (3 days ahead of shipping) The communication between us was really great, and the mails were quickly responed to! There were no extra costs, and our items were delivered in the exact condition we sent them off in! We also got a live tracking link on the truck, which made us at ease too :) The truck also looked professional, and proper! Made it to our small town in the middle of the Norwegian winter! 10/10! And lucas is a very lovely guy!
Posted on Google Google
Karolina Garbowicz profile picture
Karolina Garbowicz
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni z całej współpracy — świetny kontakt od początku, wszystko jasno i klarownie wytłumaczone. W dniu transportu doskonała komunikacja zarówno z logistykiem, jak i kierowcą. Rzeczy dotarły w nienaruszonym stanie i w bardzo szybkim tempie. Profesjonalna, rzetelna firma – zdecydowanie polecam!
Posted on Google Google
Stanley Moss profile picture
Stanley Moss
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Found this company on referral from an automated site which delivered five company names. We needed to moves boxes and furniture from Venice Italy to Paris France. VANonsite was super-diligent on quotation, and logistics. Very easy to arrange pickup and driver Bogdan was very careful in loading truck. In Paris the delivery was equally efficient, and a day earlier than promised. I would definitely use this service again and recommend them highly.
Posted on Google Google
Alessio Milanese profile picture
Alessio Milanese
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
All good and fast
Posted on Google Google
Kumba profile picture
Kumba
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Lucas was very helpful, patient and responsive throughout the move; their partner company that I arranged the initial shipping details with was also the same. The vehicle was larger than what I needed but everything was secured well for transportation, and no damages. Most importantly, they are legitimate and were also punctual on the day!
Posted on Google Google
Natalia Juzgado profile picture
Natalia Juzgado
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
They did my moving from Luxembourg to Spain. Fast, efficient and they were extremely kind, helped us with everything and communication was great! Would definitely recommend!
Posted on Google Google
Alexandra Shelest profile picture
Alexandra Shelest
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
I moved my home with VANonsite to a non-EU country and I can really recommend them. The communication was always clear, professional and helpful, which made me trust them from the start. They sent me a list of documents they needed well in advance and were helpful whenever I had questions. The driver helped during loading and unloading, and all my belongings arrived in perfect condition. I also appreciated the attitude of the whole team when there was a problem at the customs, with several people updating me on the situation, very friendly and always making sure I am not worrying, and without any surcharge for the additional time the driver had to invest.
Posted on Google Google
Caterina Selva profile picture
Caterina Selva
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Amazing service! We used VANonsite to move from Berlin to Trondheim. From logistics to drivers everyone was incredibly nice, informative and responsive. We put them in a bit of a pickle as our move was quite sudden but they were wonderful and managed all steps quickly, including Norwegian custom documents for us in a few days. All our things arrived safe and sound, including two plants and a musical instrument. They also offered one of the cheapest prices for relocations from Germany to Norway. Truly recommended.
Posted on Google Google
Latoya A. McKeirnan profile picture
Latoya A. McKeirnan
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
We worked with VANonsite for our move from Barcelona to Malta and from the very first communication they were exceptional. Professional, responsive, friendly, reliable and accomodating. We would HIGHLY recommend them.
Verified by Trustindex
Trustindex verified badge is the Universal Symbol of Trust. Only the greatest companies can get the verified badge who has a review score above 4.5, based on customer reviews over the past 12 months. Read more

Co możemy zrobić dla Ciebie w Ventspils?

Usługi VANonsite w Ventspils

Przeprowadzki studenckie

VANonsite organizuje niewielkie i elastyczne przeprowadzki studenckie w Ventspils oraz na trasach pomiędzy Łotwą a innymi krajami.Usługa sprawdzi się między innymi przy transporcie:kartonów, walizek, książek, elektroniki, rzeczy osobistych, podstawowego wyposażenia pokoju lub mieszkania.

Przeprowadzki całych domów

Organizujemy większe przeprowadzki mieszkań i całych domów.Zakres może obejmować uzgodnione pakowanie, transport, pomoc przy załadunku i rozładunku oraz dostawę wyposażenia pod wskazany adres.

Przeprowadzki biur

VANonsite obsługuje również przeprowadzki firm i biur.Odpowiednie przygotowanie harmonogramu pozwala ograniczyć okres, w którym przedsiębiorstwo nie ma dostępu do mebli, dokumentów, elektroniki oraz pozostałego wyposażenia.

Przeprowadzki last minute

Potrzebujesz przeprowadzki w krótkim terminie?VANonsite obsługuje również zapytania Last Minute. Możliwość realizacji zależy od dostępności pojazdu, trasy oraz aktualnego harmonogramu.

Magazynowanie

Możliwe jest zorganizowanie krótko- lub długoterminowego magazynowania.Rozwiązanie może być przydatne:podczas przeprowadzki, w trakcie remontu, przy zmianie terminu odbioru nieruchomości, podczas czasowego wyjazdu, gdy przeprowadzka odbywa się etapami.

Usługi pakowania

Profesjonalne pakowanie pomaga odpowiednio zabezpieczyć wyposażenie przed transportem.Usługa może obejmować całość mienia, wybrane elementy albo wyłącznie rzeczy delikatne. Zakres jest ustalany zgodnie z konkretnym zleceniem.

Potrzebujesz pomocy? Zespół VANonsite przeprowadzi Cię przez kolejne etapy

Wybierz odpowiedni pakiet VANonsite dla swojej przeprowadzki w Ventspils

Każda przeprowadzka jest inna. Dlatego wybierz pakiet odpowiadający wielkości ładunku, terminowi i budżetowi, niezależnie od tego, czy przewozisz kilka kartonów, wyposażenie mieszkania czy cały dom.

Moving One, 1 m³: maksymalna waga 100 kg

Moving One to najmniejszy wariant przeznaczony do bardzo niewielkich przeprowadzek oraz lekkiego mienia o wadze do 100 kg.Sprawdzi się przy przewozie:kilku kartonów, walizek, rzeczy osobistych, pojedynczych niewielkich przedmiotów.

Moving Basic, 5 m³: maksymalna waga 300 kg

Moving Basic jest przeznaczony do mniejszych przeprowadzek.Przykładowy ładunek może obejmować:dwa duże plecaki, kartony z ubraniami, laptop, niewielki telewizor, kilka pudeł z książkami.To wariant szczególnie odpowiedni dla studentów lub osób przewożących tylko podstawowe wyposażenie.

Moving Medium, 10 m³: maksymalna waga 500 kg

Moving Medium zapewnia około 4 m² powierzchni.Przykładowo może pomieścić:pojedyncze łóżko, niewielką sofę, szafkę nocną, telewizor, zestaw jadalniany, kartony z rzeczami osobistymi.Pakiet może odpowiadać potrzebom jednej osoby lub pary przeprowadzającej podstawowe wyposażenie mieszkania.

Moving Premium, 15 m³: maksymalna waga 1 100 kg

Moving Premium zapewnia przestrzeń odpowiadającą mniej więcej przeprowadzce niewielkiego mieszkania.Może pomieścić między innymi:podwójne łóżko, dużą sofę, szafę, zestaw jadalniany, telewizor, lodówkę, pralkę, większą liczbę kartonów z ubraniami, książkami i pozostałym wyposażeniem.

Moving Premium Plus, 30 m³: maksymalna waga 3 500 kg

Moving Premium Plus przeznaczony jest do większych przeprowadzek.Dostępna przestrzeń może pomieścić:komplet wypoczynkowy, kilka szaf, pełnowymiarowe łóżko, wyposażenie kuchni, sprzęt AGD, rowery, dużą liczbę kartonów.

Moving Full House XXL, 90 m³: maksymalna waga 20 000 kg

Moving Full House XXL jest największym pakietem w tej sekcji.Może pomieścić wyposażenie:kilku sypialni, salonu, jadalni, biura, kuchni, sprzęt AGD, elektronikę, dużą liczbę kartonów.To wariant przeznaczony do przeprowadzek całych domów, większych gospodarstw domowych oraz większych relokacji firmowych.

Doświadczona firma przeprowadzkowa w Ventspils, elastyczna obsługa i znajomość lokalnych tras

Dlaczego klienci w Ventspils wybierają VANonsite?

Wybór VANonsite oznacza coś więcej niż sam transport pomiędzy dwoma adresami. Przy lokalnych i międzynarodowych przeprowadzkach ważne są także planowanie, odpowiednie zabezpieczenie mienia, warunki dostępu oraz właściwe wykorzystanie przestrzeni w pojeździe.

Klienci mogą korzystać między innymi z:

  • zespołu przygotowanego do bezpiecznego pakowania i przenoszenia mienia,
  • transportu z możliwością monitorowania pojazdu przez GPS,
  • ochrony ubezpieczeniowej zgodnej z warunkami konkretnej usługi,
  • wariantów part-load i full-load,
  • znajomości tras i logistyki związanej z Ventspils,
  • wielojęzycznej obsługi,
  • indywidualnej koordynacji,
  • transportu współdzielonego tam, gdzie jest to możliwe,
  • materiałów wielokrotnego użytku, jeśli odpowiadają charakterowi zlecenia.

VANonsite łączy europejskie możliwości logistyczne z indywidualnym podejściem do konkretnej przeprowadzki.

The aerial view of the old buildings in Riga, Latvia in winter

Orientacyjne koszty przeprowadzek do i z Łotwy

Koszty transportu vanem 20 m³

KrajDystans (km)Orientacyjne ceny (€)
Austria1600.01139.34
Niemcy1300.0750.00
Hiszpania3000.01400.00
Wielka Brytania2500.01300.00
Francja2100.0950.00
Holandia1800.0890.00
Czechy1200.0720.00

 

KrajDystans (km)Orientacyjne ceny (€)
Niemcy1300740
Francja2100930
Włochy25001200
Belgia1800870
Holandia1700850
Wielka Brytania25001250
Hiszpania30001350
Austria16001100
Czechy1200710
Szwecja900690

VANonsite ułatwia każdy etap przeprowadzki

Jak działa VANonsite przy przeprowadzce w Ventspils?

Organizacja rozpoczyna się od ustalenia najważniejszych informacji dotyczących trasy, wielkości ładunku, terminu oraz warunków pod wskazanymi adresami.

VANonsite może następnie zorganizować kolejne etapy, od planowania i uzgodnionego pakowania po transport oraz dostawę.

Przekaż informacje dotyczące swojej przeprowadzki, aby otrzymać indywidualną wycenę i dopasować zakres realizacji do rzeczywistych potrzeb.

Przeprowadzki Ventspils

Usługi VANonsite

VANonsite oferuje kompleksowe rozwiązania związane z lokalnymi i międzynarodowymi przeprowadzkami, pakowaniem, magazynowaniem oraz pomocą przy formalnościach celnych.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz części przestrzeni w pojeździe, czy transportu całego gospodarstwa domowego, zakres usługi może zostać dopasowany do ilości mienia, budżetu i harmonogramu.

Przeprowadzasz mieszkanie lub dom do Ventspils?

VANonsite organizuje transport z różnych części Europy, w tym z Wielkiej Brytanii, krajów Unii Europejskiej, Norwegii i Szwajcarii.

Zakres realizacji może obejmować zarówno niewielką przeprowadzkę mieszkania, jak i transport większego gospodarstwa domowego.

Usługa przeprowadzki domu lub mieszkania może obejmować:

  • transport częściowy lub pełny dopasowany do ilości mienia,
  • profesjonalne pakowanie z wykorzystaniem odpowiednich materiałów,
  • uzgodniony demontaż i ponowny montaż mebli oraz wybranych elementów wyposażenia,
  • transport z możliwością monitorowania GPS,
  • pomoc przy dokumentacji celnej na trasach obejmujących Wielką Brytanię lub inne kraje spoza UE,
  • opcjonalne magazynowanie krótko- lub długoterminowe,
  • wielojęzyczną obsługę.

Przed realizacją dokładny zakres powinien zostać potwierdzony dla konkretnego zlecenia.

Sunset view over Riga with a tall church spire in the foreground and the old town rooftops stretching toward the horizon.

Przeprowadzasz się na Łotwę w związku ze studiami lub programem wymiany?

VANonsite obsługuje również mniejsze przeprowadzki studenckie dla osób przyjeżdżających z Wielkiej Brytanii, innych krajów UE oraz spoza Unii.

Dlaczego studenci wybierają VANonsite?

  • ekonomiczne warianty part-load,
  • pomoc przy pakowaniu i niewielkich przesyłkach osobistych,
  • elastyczne ustalanie terminów odbioru i dostawy,
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów i formalnościach celnych, gdy są wymagane,
  • transport elektroniki, książek i rzeczy osobistych,
  • możliwość organizacji przeprowadzki współdzielonej lub indywidualnej,
  • bieżąca komunikacja i możliwość monitorowania transportu.

Zakres można dopasować również wtedy, gdy przewozisz tylko część wyposażenia pokoju lub mieszkania.

Przenosisz biuro lub działalność firmy do Ventspils?

VANonsite może przygotować transport dopasowany do liczby stanowisk, rodzaju wyposażenia, terminu oraz warunków pod obiema lokalizacjami.

Usługa przeprowadzki firmy może obejmować:

  • indywidualny plan dla niewielkiego biura lub większej relokacji,
  • uzgodniony demontaż i ponowny montaż biurek, wyposażenia i mebli,
  • bezpieczny transport dokumentów i elektroniki,
  • możliwość realizacji poza standardowymi godzinami pracy lub w weekend, jeśli taki termin jest dostępny,
  • profesjonalne pakowanie i oznaczanie elementów,
  • wielojęzyczną koordynację przy relokacjach międzynarodowych,
  • tymczasowe magazynowanie przy przeprowadzce prowadzonej etapami.

Dobre przygotowanie harmonogramu pozwala ograniczyć przestoje i uporządkować przenoszenie wyposażenia do nowej lokalizacji.

Transport pojedynczego mebla lub większego wyposażenia pomiędzy krajami wymaga właściwego zabezpieczenia i zaplanowania przestrzeni w pojeździe.

VANonsite obsługuje zarówno pojedyncze przedmioty, jak i większe zestawy wyposażenia.

Usługa transportu mebli może obejmować:

  • ochronne zabezpieczenie dużych, delikatnych lub zabytkowych elementów,
  • uzgodniony demontaż i ponowny montaż ciężkich mebli,
  • transport part-load lub dedykowany pojazd,
  • monitoring GPS,
  • pomoc przy formularzach i formalnościach celnych na trasach, na których są wymagane,
  • odbiór z domu, biura lub magazynu,
  • ochronę ubezpieczeniową zgodną z warunkami konkretnej usługi.

Niezależnie od tego, czy transportujesz pojedyncze krzesło, sofę, szafę czy wyposażenie całego domu, zakres może zostać dopasowany do konkretnego zlecenia.

Korzystaj z wytrzymałych kartonów, dokładnie opisuj każde opakowanie i właściwie zabezpieczaj delikatne przedmioty.

Dobre pakowanie ułatwia załadunek, pomaga ograniczyć ryzyko uszkodzenia i znacznie upraszcza rozpakowywanie po przyjeździe do Ventspils.

Hiring removal company cost – guide to pricing and expenses for professional moving services

Selekcja rzeczy i odpowiednio wczesne planowanie

Przygotowania zacznij od przeglądu rzeczy, które chcesz zabrać do Ventspils. Przy większej przeprowadzce rozłóż porządkowanie i pakowanie na etapy, aby najpotrzebniejsze rzeczy pozostały pod ręką do dnia odbioru.

Podziel rzeczy na trzy grupy:

  • zabieram,
  • oddaję lub sprzedaję,
  • wyrzucam lub przekazuję do recyklingu.

Możesz przeznaczyć osobny tydzień na uporządkowanie każdego pomieszczenia. Pozwoli to uniknąć pakowania wszystkiego bezpośrednio przed przeprowadzką.

Mniejsza ilość zbędnego wyposażenia oznacza również mniej kartonów i mniejszą objętość transportu.

Używaj dobrej jakości materiałów do pakowania

Do przygotowania mienia wykorzystaj:

  • mocne kartony,
  • folię bąbelkową,
  • papier do pakowania,
  • trwałą taśmę,
  • dodatkowe materiały ochronne.

Szczególnego zabezpieczenia mogą wymagać:

  • elektronika,
  • dzieła sztuki,
  • szkło,
  • zastawa,
  • inne delikatne przedmioty.

W przypadku szczególnie wymagających elementów można zastosować indywidualne zabezpieczenie lub odpowiednią skrzynię transportową.

Każdy karton warto opisać nazwą pomieszczenia i krótką informacją o zawartości.

Inside a moving van loaded for an international relocation: three armchairs wrapped in clear plastic film at the front, with stacked cardboard boxes, a wrapped bicycle basket, rolled-up rugs, and other household items secured behind them.
Packed moving boxes secured inside a delivery van

Pakuj pomieszczenie po pomieszczeniu

Przygotowuj kolejne pomieszczenia osobno.

Zacznij od miejsc, z których korzystasz najrzadziej, np.:

  • schowka,
  • pomieszczenia gospodarczego,
  • pokoju gościnnego.

Kuchnię i łazienkę zostaw na później, aby najpotrzebniejsze rzeczy były dostępne możliwie długo.

Na każdym kartonie wpisz pomieszczenie docelowe oraz zawartość. Po przyjeździe do Ventspils łatwiej będzie od razu umieścić kartony we właściwych miejscach.

Maksymalnie wykorzystaj przestrzeń podczas pakowania

Ubrania i ręczniki można rolować, aby ograniczyć zajmowaną przestrzeń.

Dokumenty, elektronikę i drobne wartościowe rzeczy przechowuj w odpowiednio przygotowanych torbach lub plecakach.

Cięższe przedmioty układaj na spodzie kartonów, a lżejsze wyżej. Zwracaj także uwagę na równomierne rozłożenie ciężaru.

Suitcases protected with moving blankets inside a delivery van
Close-up view of unrecognizable woman sealing cardboard box with adhesive tape while preparing for moving out

Spakuj karton na pierwszy dzień

Przed przeprowadzką spakuj osobno przedmioty potrzebne bezpośrednio po przyjeździe.

Warto umieścić tam:

  • dokumenty tożsamości,
  • ładowarki,
  • przekąski,
  • kosmetyki,
  • ubrania na zmianę,
  • podstawowe akcesoria kuchenne,
  • środki czystości.

Karton lub torba powinny pozostać łatwo dostępne podczas transportu.

Dlaczego warto wybrać VANonsite przy przeprowadzce do Ventspils?

VANonsite specjalizuje się w przeprowadzkach międzynarodowych i może pomóc koordynować kolejne etapy procesu, od planowania i uzgodnionego pakowania po transport oraz formalności celne tam, gdzie są wymagane.

Możliwość monitorowania pojazdu oraz bieżąca komunikacja pomagają klientowi kontrolować przebieg transportu.

Packed household furniture and boxes prepared for transport

Masz pytania dotyczące naszych usług na Łotwie?

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące przeprowadzki na Łotwę.

Eksperci VANonsite obsługujący przeprowadzki w Ventspils wyjaśniają kwestie związane z pakowaniem, formalnościami celnymi, terminami oraz organizacją dnia przeprowadzki.

Co warto wiedzieć przed przeprowadzką z firmą przeprowadzkową w Ventspils?

Wycena VANonsite zazwyczaj obejmuje:

  • transport zgodnie z wybranym pakietem,
  • pomoc kierowcy,
  • paliwo,
  • opłaty drogowe i autostradowe,
  • winiety,
  • pozostałe standardowe koszty bezpośrednio związane z realizacją transportu.

Zakres oraz pełna cena są przedstawiane klientowi przed potwierdzeniem zamówienia.

Tak.

Pomoc kierowcy jest uwzględniona w usłudze. Kierowca może pomóc podczas załadunku i rozładunku oraz odpowiednio zabezpieczyć rzeczy w przestrzeni ładunkowej.

W polu „Uwagi” warto wpisać informacje dotyczące:

  • schodów,
  • windy,
  • piętra,
  • możliwości parkowania,
  • trudnego dostępu do nieruchomości.

Opcja może obejmować:

  • pakowanie pod wskazanym adresem,
  • profesjonalne zabezpieczenie przedmiotów jako dodatkową usługę,
  • transport,
  • rozpakowanie po dostawie.

Pakowanie i rozpakowywanie jest standardowo dostępne przede wszystkim dla:

  • Moving Premium,
  • Moving Premium Plus,
  • Moving Full House XXL.

Przy mniejszych pakietach również może istnieć możliwość rozszerzenia zakresu, ale cena i dostępność są potwierdzane indywidualnie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące przeprowadzki do Ventspils

Tak.

Jeżeli potrzebujesz wyłącznie dodatkowej pomocy przy przenoszeniu rzeczy, możesz zgłosić taką potrzebę bez zamawiania całej usługi pakowania i rozpakowywania.

Dostępność zależy od trasy i terminu. Wpisz tę informację w polu „Uwagi”, aby zespół VANonsite mógł potwierdzić dostępne rozwiązania.

Tak.

VANonsite wymaga wpłaty 10% zaliczki, aby potwierdzić rezerwację.

Pozostała część płatności jest zazwyczaj wymagana najpóźniej 48 godzin przed załadunkiem.

W określonych przypadkach może być dostępna przeprowadzka tego samego dnia w ramach usługi Last Minute.

Zależy to od:

  • dostępności pojazdu,
  • aktualnego harmonogramu,
  • trasy.

W pilnej sytuacji najlepiej skontaktować się telefonicznie z VANonsite, aby sprawdzić najwcześniejszy możliwy termin.

Curious about our prices?

Need Help with Quote?

Why can transport sometimes take longer?

From 1 July 2026, new tachograph regulations will come into force in the European Union, also covering some smaller transport vehicles used in international transport.

A tachograph records driving time, breaks, and the driver’s rest periods. In practice, this means that the driver must strictly comply with working time limits. Sometimes, even when close to the loading or delivery location, the driver may be required to take a break or stop driving in accordance with the regulations.

As a result, on some international routes, loading, transit, or delivery times may be longer. This change is beyond VANonsite’s control and affects the entire transport industry in Europe.

We make every effort to plan each transport as efficiently, safely, and in full compliance with applicable regulations as possible.