Przeprowadzki Jelgava

Oszczędzaj czas i pieniądze. Zaplanuj przeprowadzkę z VANonsite

VANonsite
Szybka wycena usługi
Podaj poprawny adres e-mail.
Ceny obliczamy wewnętrznie i przesyłamy e-mailem.

Transport lokalny i międzynarodowy

Przeprowadzki w Jelgavie z VANonsite

Planujesz przeprowadzkę w Jelgavie, przenosisz się tutaj z innego miasta lub kraju albo organizujesz wyjazd za granicę? VANonsite pomaga w transporcie rzeczy podczas małych i dużych przeprowadzek, od kilku kartonów po wyposażenie całego domu.

Zakres usługi można dopasować do wielkości ładunku, terminu oraz budżetu. W zależności od wybranego wariantu możemy pomóc w pakowaniu, transporcie, magazynowaniu oraz przygotowaniu dokumentacji wymaganej przy trasach pomiędzy Unią Europejską a państwami spoza UE.

Dostępny jest transport monitorowany przez GPS, przewóz częściowy i transport dedykowany. VANonsite oferuje również obsługę bardziej wymagających przedmiotów, takich jak meble, elektronika i delikatne wyposażenie.

Gymnasium in Ventspils in Latvia. Ventspils is a city in the Courland region of Latvia. Latvia is one of the Baltic countries.
Posted on Google Google
Trym Hiller Uri profile picture
Trym Hiller Uri
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
We made a last minute order from the Netherlands to Norway. (3 days ahead of shipping) The communication between us was really great, and the mails were quickly responed to! There were no extra costs, and our items were delivered in the exact condition we sent them off in! We also got a live tracking link on the truck, which made us at ease too :) The truck also looked professional, and proper! Made it to our small town in the middle of the Norwegian winter! 10/10! And lucas is a very lovely guy!
Posted on Google Google
Karolina Garbowicz profile picture
Karolina Garbowicz
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni z całej współpracy — świetny kontakt od początku, wszystko jasno i klarownie wytłumaczone. W dniu transportu doskonała komunikacja zarówno z logistykiem, jak i kierowcą. Rzeczy dotarły w nienaruszonym stanie i w bardzo szybkim tempie. Profesjonalna, rzetelna firma – zdecydowanie polecam!
Posted on Google Google
Stanley Moss profile picture
Stanley Moss
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Found this company on referral from an automated site which delivered five company names. We needed to moves boxes and furniture from Venice Italy to Paris France. VANonsite was super-diligent on quotation, and logistics. Very easy to arrange pickup and driver Bogdan was very careful in loading truck. In Paris the delivery was equally efficient, and a day earlier than promised. I would definitely use this service again and recommend them highly.
Posted on Google Google
Alessio Milanese profile picture
Alessio Milanese
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
All good and fast
Posted on Google Google
Kumba profile picture
Kumba
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Lucas was very helpful, patient and responsive throughout the move; their partner company that I arranged the initial shipping details with was also the same. The vehicle was larger than what I needed but everything was secured well for transportation, and no damages. Most importantly, they are legitimate and were also punctual on the day!
Posted on Google Google
Natalia Juzgado profile picture
Natalia Juzgado
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
They did my moving from Luxembourg to Spain. Fast, efficient and they were extremely kind, helped us with everything and communication was great! Would definitely recommend!
Posted on Google Google
Alexandra Shelest profile picture
Alexandra Shelest
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
I moved my home with VANonsite to a non-EU country and I can really recommend them. The communication was always clear, professional and helpful, which made me trust them from the start. They sent me a list of documents they needed well in advance and were helpful whenever I had questions. The driver helped during loading and unloading, and all my belongings arrived in perfect condition. I also appreciated the attitude of the whole team when there was a problem at the customs, with several people updating me on the situation, very friendly and always making sure I am not worrying, and without any surcharge for the additional time the driver had to invest.
Posted on Google Google
Caterina Selva profile picture
Caterina Selva
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Amazing service! We used VANonsite to move from Berlin to Trondheim. From logistics to drivers everyone was incredibly nice, informative and responsive. We put them in a bit of a pickle as our move was quite sudden but they were wonderful and managed all steps quickly, including Norwegian custom documents for us in a few days. All our things arrived safe and sound, including two plants and a musical instrument. They also offered one of the cheapest prices for relocations from Germany to Norway. Truly recommended.
Posted on Google Google
Latoya A. McKeirnan profile picture
Latoya A. McKeirnan
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
We worked with VANonsite for our move from Barcelona to Malta and from the very first communication they were exceptional. Professional, responsive, friendly, reliable and accomodating. We would HIGHLY recommend them.
Verified by Trustindex
Trustindex verified badge is the Universal Symbol of Trust. Only the greatest companies can get the verified badge who has a review score above 4.5, based on customer reviews over the past 12 months. Read more

profesjonalizm i bezpieczeństwo

Usługi VANonsite w Jelgavie

Przeprowadzki studenckie

Przeprowadzasz się do Jelgavy na studia, zmieniasz mieszkanie lub wracasz do domu po zakończeniu semestru? VANonsite umożliwia dopasowanie przestrzeni transportowej do rzeczywistej ilości bagażu.Możesz przewieźć kartony, walizki, książki, elektronikę i podstawowe wyposażenie bez konieczności rezerwowania dużego pojazdu.

Przeprowadzki domów i mieszkań

Przewozisz wyposażenie mieszkania lub całego domu? Zakres usługi można dopasować do liczby mebli, kartonów i urządzeń oraz warunków dostępu pod adresem odbioru i dostawy.W zależności od ustaleń możliwe jest skorzystanie z transportu częściowego lub większego pojazdu, profesjonalnego pakowania, demontażu i ponownego montażu wybranych mebli oraz magazynowania.

Przeprowadzki biur i firm

VANonsite organizuje również przewóz wyposażenia biurowego, dokumentów, elektroniki i mebli.Przy przeprowadzce firmy można ustalić harmonogram ograniczający przerwy w działalności, w tym realizację po godzinach lub w weekend, jeśli pozwala na to organizacja konkretnego transportu.

Przeprowadzki last minute

Potrzebujesz transportu w krótkim terminie? Możliwość realizacji tego samego dnia lub w najbliższym wolnym terminie zależy od dostępności pojazdu oraz trasy.Przy pilnej przeprowadzce najlepiej od razu przekazać dokładne adresy, planowaną datę i orientacyjną ilość rzeczy.

Magazynowanie

Jeżeli odbiór i dostawa nie mogą odbyć się bezpośrednio po sobie, możesz zapytać o magazynowanie krótko- lub długoterminowe.Takie rozwiązanie może być przydatne podczas remontu, przeprowadzki etapami albo w sytuacji, gdy nowy lokal nie jest jeszcze gotowy.

Pakowanie rzeczy

Profesjonalne zabezpieczenie wyposażenia pomaga ograniczyć ryzyko uszkodzeń podczas transportu.Usługa może obejmować pełne lub częściowe pakowanie, przygotowanie delikatnych przedmiotów, mebli i elektroniki oraz rozpakowanie pod adresem docelowym, zależnie od wybranego pakietu.

Masz problem? Napisz do nas!

Wybierz pakiet odpowiedni do swojej przeprowadzki

Moving One (1m³) - Maksymalna masa: 100 kg

Najmniejszy pakiet przeznaczony do lekkich ładunków i bardzo małych przeprowadzek.Sprawdzi się przy kilku kartonach, walizkach, rzeczach osobistych lub pojedynczych niewielkich przedmiotach.

Moving Basic (5m³) - Maksymalna masa: 300 kg

Wariant dla osób przewożących głównie najpotrzebniejsze rzeczy.Przykładowo może obejmować:dwa duże plecaki, kartony z ubraniami, laptop, niewielki telewizor, kilka kartonów z książkami.Dobrze sprawdzi się przy przeprowadzce studenckiej lub niewielkim transporcie.

Moving Medium (10m³) - Maksymalna masa: 500 kg

Pakiet oferuje około 4 m² powierzchni. Przykładowy ładunek: pojedyncze łóżko, mała sofa, stolik nocny, telewizor, zestaw jadalniany, kartony z rzeczami osobistymi.

Moving Premium (15m³) - Maksymalna masa: 1 100 kg

Pakiet odpowiedni do większej przeprowadzki niewielkiego mieszkania.Może pomieścić między innymi:podwójne łóżko, dużą sofę, szafę, stół i krzesła, telewizor, lodówkę, pralkę, większą liczbę kartonów.

Moving Premium Plus (30m³) - Maksymalna masa: 3 500 kg

Wariant na większą przeprowadzkę domu lub mieszkania.Przestrzeń może pomieścić zestaw wypoczynkowy, kilka szaf, pełnowymiarowe łóżko, wyposażenie kuchni, sprzęt AGD, rowery i liczne kartony.

Moving Full House XXL (90m³) - Maksymalna masa: 20 000 kg

Największy pakiet przeznaczony do transportu wyposażenia dużego domu lub większego zlecenia firmowego. Pozwala zaplanować przewóz rzeczy z kilku sypialni, salonu, jadalni, gabinetu i kuchni wraz ze sprzętem AGD, elektroniką oraz kartonami.

Niezawodna firma przeprowadzkowa - VANonsite

Dlaczego warto wybrać VANonsite?

Przeprowadzka wymaga czegoś więcej niż samego przejazdu pomiędzy dwoma adresami. Ważne są odpowiednie zabezpieczenie rzeczy, dobór przestrzeni transportowej i sprawna koordynacja.

VANonsite oferuje między innymi:

  • pomoc przy pakowaniu i przenoszeniu rzeczy,
  • transport monitorowany przez GPS,
  • transport częściowy lub pełny,
  • ubezpieczenie zgodnie z warunkami usługi,
  • wielojęzyczną obsługę,
  • organizację przeprowadzek lokalnych i międzynarodowych,
  • możliwość transportu współdzielonego,
  • materiały wielokrotnego użytku przy wybranych zleceniach.
The aerial view of the old buildings in Riga, Latvia in winter

tanie przeprowadzki po europie z vanonsite

Jelgava: orientacyjne ceny transportu busem 20 m³

Kwoty w tabeli dotyczą transportu busem 20 m³ na trasach do i z Łotwy. Są orientacyjne, a nie stałą ceną przeprowadzki pomiędzy konkretnym adresem w Jelgavie a wskazanym krajem.

KrajDystans (km)Orientacyjny Koszt (€)
Austria1600.01139.34
Niemcy1300.0750.00
Hiszpania3000.01400.00
Wielka Brytania2500.01300.00
Francja2100.0950.00
Holandia1800.0890.00
Czechy1200.0720.00
KrajDystans(km)Orientacyjny Koszt (€)
Niemcy1300740
Francja2100930
Włochy25001200
Belgia1800870
Holandia1700850
Wielka Brytania25001250
Hiszpania30001350
Austria16001100
Czechy1200710
Szwecja900690

Każda przeprowadzka zaczyna się od określenia trasy, ilości rzeczy, terminu oraz warunków pod oboma adresami.

Jak wygląda organizacja przeprowadzki?

Typowy proces obejmuje:

  1. przesłanie danych do wyceny,
  2. dobór przestrzeni transportowej,
  3. ustalenie zakresu pakowania i dodatkowej pomocy,
  4. przygotowanie rzeczy,
  5. załadunek,
  6. transport,
  7. rozładunek i dostawę pod wskazany adres.

Przy trasach wymagających odprawy zakres może obejmować również pomoc przy przygotowaniu potrzebnej dokumentacji.

Firma przeprowadzkowa Jelgava

Usługi VANonsite przy przeprowadzce do Jelgavy

VANonsite organizuje przeprowadzki lokalne i międzynarodowe, transport częściowy i pełny, pakowanie, magazynowanie oraz pomoc przy formalnościach celnych tam, gdzie są one wymagane. Zakres dopasowywany jest do wielkości przeprowadzki, budżetu oraz harmonogramu.

 

Przeprowadzasz się do Jelgavy z Wielkiej Brytanii, innego kraju UE, Norwegii lub Szwajcarii? Możesz zorganizować przewóz zarówno wyposażenia niewielkiego mieszkania, jak i całego domu.

Zakres może obejmować:

  • transport częściowy lub pełny,
  • profesjonalne pakowanie,
  • demontaż i ponowny montaż mebli oraz urządzeń w uzgodnionym zakresie,
  • transport monitorowany przez GPS,
  • pomoc w dokumentacji celnej na trasach z krajów spoza UE,
  • magazynowanie krótko- lub długoterminowe,
  • wielojęzyczną koordynację.
Sunset view over Riga with a tall church spire in the foreground and the old town rooftops stretching toward the horizon.

Przeprowadzasz się na studia lub wymianę akademicką? Transport może zostać dopasowany do niewielkiej liczby rzeczy bez konieczności zamawiania całego samochodu.

Możliwe rozwiązania obejmują:

  • transport częściowy,
  • pomoc przy pakowaniu,
  • elastyczne ustalanie odbioru i dostawy,
  • transport książek, elektroniki i rzeczy osobistych,
  • pomoc przy dokumentach wymaganych na trasie,
  • transport wspólny lub indywidualny,
  • śledzenie przebiegu transportu.

Jeżeli przeprowadzasz się do akademika LBTU, sprawdź przed dostawą numer akademika i dokładny adres. Uczelnia wskazuje między innymi akademik nr 8 przy Lielā iela 19.

Przy przenoszeniu firmy liczy się nie tylko bezpieczny transport, ale również ograniczenie czasu, w którym stanowiska pracy pozostają niedostępne.

Zakres może obejmować:

  • indywidualny plan przeprowadzki,
  • demontaż i montaż biurek oraz mebli,
  • przewóz elektroniki i dokumentów,
  • organizację przeprowadzki poza standardowymi godzinami pracy,
  • pakowanie i oznaczanie wyposażenia,
  • wielojęzyczną koordynację,
  • magazynowanie przy przeprowadzce etapami.

Potrzebujesz przewieźć pojedynczy mebel albo wyposażenie całego mieszkania?

Usługa może obejmować:

  • zabezpieczenie dużych, delikatnych lub zabytkowych mebli,
  • demontaż i ponowny montaż ciężkich elementów,
  • transport częściowy lub dedykowany,
  • monitoring GPS,
  • pomoc z dokumentami celnymi,
  • odbiór z domu, biura lub magazynu,
  • ubezpieczenie zgodnie z warunkami konkretnej usługi.
Hiring removal company cost – guide to pricing and expenses for professional moving services

Zacznij od porządków

W miarę możliwości rozpocznij przygotowania wcześniej.

Podziel rzeczy na:

  • te, które zabierasz,
  • rzeczy do sprzedaży lub oddania,
  • przedmioty do wyrzucenia lub recyklingu.

Mniejsza liczba rzeczy oznacza mniej pakowania i łatwiejsze dopasowanie odpowiedniego pakietu transportowego.

Wybierz dobre materiały do pakowania

Przygotuj:

  • mocne kartony,
  • folię bąbelkową,
  • papier pakowy,
  • wytrzymałą taśmę,
  • materiały do ochrony delikatnych przedmiotów.

Kartony opisuj nazwą pomieszczenia i krótką informacją o zawartości.

Inside a moving van loaded for an international relocation: three armchairs wrapped in clear plastic film at the front, with stacked cardboard boxes, a wrapped bicycle basket, rolled-up rugs, and other household items secured behind them.
Packed moving boxes secured inside a delivery van

Pakuj pomieszczenie po pomieszczeniu

Zacznij od rzeczy, których używasz najrzadziej.

Kuchnię, łazienkę oraz przedmioty potrzebne każdego dnia zostaw na koniec. Dzięki temu przeprowadzka będzie łatwiejsza do uporządkowania także podczas rozpakowywania.

Dobrze wykorzystuj przestrzeń

Ubrania i ręczniki można zwinąć, aby zajmowały mniej miejsca.

Ciężkie przedmioty umieszczaj na dole kartonów, a lżejsze wyżej. Dbaj o równomierne rozłożenie ciężaru.

Suitcases protected with moving blankets inside a delivery van
Close-up view of unrecognizable woman sealing cardboard box with adhesive tape while preparing for moving out

Przygotuj rzeczy na pierwszy dzień

Osobno zapakuj:

  • dokumenty,
  • ładowarki,
  • kosmetyki,
  • ubrania na zmianę,
  • podstawowe przybory kuchenne,
  • leki,
  • przekąski.

Taki bagaż powinien pozostać łatwo dostępny po przyjeździe.

Możesz skorzystać z profesjonalnego pakowania

VANonsite może pomóc w przygotowaniu rzeczy do transportu oraz ich zabezpieczeniu. Zakres zależy od pakietu i ustalonej usługi.

Packed household furniture and boxes prepared for transport

Przeprowadzki Jelgava: najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi

co musisz wiedzieć przed przeprowadzką

Cena VANonsite zazwyczaj obejmuje transport zgodnie z wybranym pakietem, pomoc kierowcy, paliwo, opłaty drogowe i autostradowe, winiety oraz standardowe koszty bezpośrednio związane z realizacją zlecenia.

Dokładny zakres i ostateczna cena są przedstawiane przed potwierdzeniem rezerwacji.

Tak. Pomoc kierowcy jest uwzględniona w usłudze.

Kierowca może pomagać przy załadunku i rozładunku oraz zabezpieczeniu rzeczy w samochodzie. Zakres pomocy może zależeć od warunków dostępu i rodzaju przedmiotów.

Warto więc wcześniej podać informacje o schodach, windzie i ciężkich elementach.

Może obejmować:

  • pakowanie pod adresem odbioru,
  • profesjonalne materiały jako opcję dodatkową,
  • zabezpieczenie rzeczy,
  • transport,
  • rozpakowanie pod adresem docelowym.

Pakowanie i rozpakowanie jest standardowo dostępne dla:

  • Moving Premium,
  • Moving Premium Plus,
  • Moving Full House XXL.

Przy mniejszych pakietach możliwość realizacji oraz cena są ustalane indywidualnie.

Bezpieczne i profesjonalne przeprowadzki z VANonsite

Tak.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy przy przenoszeniu rzeczy, można zgłosić ją osobno. Dostępność zależy od trasy oraz harmonogramu.

Najlepiej opisać potrzebę w polu „Uwagi” formularza wyceny.

Tak.

Potwierdzenie rezerwacji wymaga wpłaty 10% wartości zamówienia.

Pozostała kwota jest zazwyczaj płatna najpóźniej 48 godzin przed załadunkiem.

Czy przeprowadzka może rozpocząć się tego samego dnia?

Curious about our prices?

Need Help with Quote?

Why can transport sometimes take longer?

From 1 July 2026, new tachograph regulations will come into force in the European Union, also covering some smaller transport vehicles used in international transport.

A tachograph records driving time, breaks, and the driver’s rest periods. In practice, this means that the driver must strictly comply with working time limits. Sometimes, even when close to the loading or delivery location, the driver may be required to take a break or stop driving in accordance with the regulations.

As a result, on some international routes, loading, transit, or delivery times may be longer. This change is beyond VANonsite’s control and affects the entire transport industry in Europe.

We make every effort to plan each transport as efficiently, safely, and in full compliance with applicable regulations as possible.