Przeprowadzki Lipawa

Oszczędzaj czas i pieniądze. Zaplanuj przeprowadzkę z VANonsite

VANonsite
Szybka wycena usługi
Podaj poprawny adres e-mail.
Ceny obliczamy wewnętrznie i przesyłamy e-mailem.

Transport lokalny i międzynarodowy

Przeprowadzki w Lipawie z VANonsite

Planujesz zmianę mieszkania w Lipawie, przeprowadzasz się tutaj z innego kraju albo organizujesz transport rzeczy z Liepāi do innej części Europy? VANonsite pomaga przy niewielkich i dużych przeprowadzkach, od kilku kartonów po wyposażenie całego domu.

Zakres usługi można dopasować do ilości rzeczy, trasy, terminu i budżetu. Może on obejmować profesjonalne pakowanie, zabezpieczenie wyposażenia, transport monitorowany przez GPS, magazynowanie oraz pomoc przy dokumentacji celnej na trasach, na których jest ona wymagana.

Lipawa jest ważnym łotewskim miastem portowym nad Bałtykiem, dlatego na lokalnym landingu warto zachować kontekst miasta portowego, zamiast stosować ogólny tekst identyczny jak dla innych lokalizacji.

Gymnasium in Ventspils in Latvia. Ventspils is a city in the Courland region of Latvia. Latvia is one of the Baltic countries.
Posted on Google Google
Trym Hiller Uri profile picture
Trym Hiller Uri
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
We made a last minute order from the Netherlands to Norway. (3 days ahead of shipping) The communication between us was really great, and the mails were quickly responed to! There were no extra costs, and our items were delivered in the exact condition we sent them off in! We also got a live tracking link on the truck, which made us at ease too :) The truck also looked professional, and proper! Made it to our small town in the middle of the Norwegian winter! 10/10! And lucas is a very lovely guy!
Posted on Google Google
Karolina Garbowicz profile picture
Karolina Garbowicz
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni z całej współpracy — świetny kontakt od początku, wszystko jasno i klarownie wytłumaczone. W dniu transportu doskonała komunikacja zarówno z logistykiem, jak i kierowcą. Rzeczy dotarły w nienaruszonym stanie i w bardzo szybkim tempie. Profesjonalna, rzetelna firma – zdecydowanie polecam!
Posted on Google Google
Stanley Moss profile picture
Stanley Moss
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Found this company on referral from an automated site which delivered five company names. We needed to moves boxes and furniture from Venice Italy to Paris France. VANonsite was super-diligent on quotation, and logistics. Very easy to arrange pickup and driver Bogdan was very careful in loading truck. In Paris the delivery was equally efficient, and a day earlier than promised. I would definitely use this service again and recommend them highly.
Posted on Google Google
Alessio Milanese profile picture
Alessio Milanese
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
All good and fast
Posted on Google Google
Kumba profile picture
Kumba
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Lucas was very helpful, patient and responsive throughout the move; their partner company that I arranged the initial shipping details with was also the same. The vehicle was larger than what I needed but everything was secured well for transportation, and no damages. Most importantly, they are legitimate and were also punctual on the day!
Posted on Google Google
Natalia Juzgado profile picture
Natalia Juzgado
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
They did my moving from Luxembourg to Spain. Fast, efficient and they were extremely kind, helped us with everything and communication was great! Would definitely recommend!
Posted on Google Google
Alexandra Shelest profile picture
Alexandra Shelest
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
I moved my home with VANonsite to a non-EU country and I can really recommend them. The communication was always clear, professional and helpful, which made me trust them from the start. They sent me a list of documents they needed well in advance and were helpful whenever I had questions. The driver helped during loading and unloading, and all my belongings arrived in perfect condition. I also appreciated the attitude of the whole team when there was a problem at the customs, with several people updating me on the situation, very friendly and always making sure I am not worrying, and without any surcharge for the additional time the driver had to invest.
Posted on Google Google
Caterina Selva profile picture
Caterina Selva
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
Amazing service! We used VANonsite to move from Berlin to Trondheim. From logistics to drivers everyone was incredibly nice, informative and responsive. We put them in a bit of a pickle as our move was quite sudden but they were wonderful and managed all steps quickly, including Norwegian custom documents for us in a few days. All our things arrived safe and sound, including two plants and a musical instrument. They also offered one of the cheapest prices for relocations from Germany to Norway. Truly recommended.
Posted on Google Google
Latoya A. McKeirnan profile picture
Latoya A. McKeirnan
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5Trustindex verifies that the original source of the review is Google.
We worked with VANonsite for our move from Barcelona to Malta and from the very first communication they were exceptional. Professional, responsive, friendly, reliable and accomodating. We would HIGHLY recommend them.
Verified by Trustindex
Trustindex verified badge is the Universal Symbol of Trust. Only the greatest companies can get the verified badge who has a review score above 4.5, based on customer reviews over the past 12 months. Read more

Profesjonalnie i bezpiecznie

Usługi VANonsite w Lipawie

Przeprowadzki studenckie

Przeprowadzasz się do Lipawy na studia lub wymianę albo zmieniasz wynajmowane mieszkanie? Przy niewielkim transporcie możesz dobrać przestrzeń do liczby kartonów, walizek, książek, elektroniki i podstawowego wyposażenia.Transport częściowy pozwala uniknąć rezerwowania całego samochodu, jeżeli przeprowadzka obejmuje tylko najpotrzebniejsze rzeczy.

Przeprowadzki domów i mieszkań

Przy przeprowadzce całego mieszkania lub domu VANonsite może pomóc w organizacji pakowania, załadunku, transportu oraz dostawy pod nowy adres.Zakres usługi dopasowujemy do wielkości ładunku, warunków pod oboma adresami i potrzeb związanych z przeprowadzką.

Przeprowadzki biur i firm

Organizujemy także transport wyposażenia firmowego, mebli biurowych, dokumentów i elektroniki.Harmonogram może zostać dopasowany tak, aby ograniczyć przestoje w działalności firmy. Źródłowa strona przewiduje także możliwość organizacji przeprowadzki wieczorem lub w weekend w ramach uzgodnionego zakresu.

Przeprowadzki last minute

Potrzebujesz transportu w krótkim terminie? Możliwość realizacji zależy od dostępności samochodu i aktualnie zaplanowanej trasy.Przy pilnej przeprowadzce warto od razu przekazać adres odbioru, adres dostawy, ilość rzeczy oraz preferowaną datę.

Magazynowanie

Jeżeli odbiór i dostawa nie mogą odbyć się bezpośrednio po sobie, możesz zapytać o krótko- lub długoterminowe magazynowanie.Może to być przydatne podczas remontu, przeprowadzki etapami albo oczekiwania na dostęp do nowego lokalu.

Pakowanie rzeczy

Profesjonalne zabezpieczenie wyposażenia pomaga ograniczyć ryzyko uszkodzeń podczas załadunku i transportu.Usługa może obejmować zabezpieczenie mebli, elektroniki, szkła i innych delikatnych przedmiotów oraz opisanie kartonów ułatwiające późniejsze rozpakowanie.

Masz pytanie? nie wiesz jaki pakiet wybrać? napisz do nas!

Wybierz pakiet odpowiedni do swojej przeprowadzki

Moving One (1m³) - Maksymalna masa: 100 kg

Najmniejszy pakiet odpowiedni do bardzo małych przeprowadzek i lekkiego ładunku.Może obejmować kilka kartonów, walizki, rzeczy osobiste lub pojedynczy mały przedmiot

Moving Basic (5m³) - Maksymalna masa: 300 kg

Wariant dla osób przewożących głównie podstawowe rzeczy.Przykładowy ładunek:dwa większe plecaki, kartony z ubraniami, laptop, niewielki telewizor, kilka pudeł z książkami.To rozwiązanie może dobrze sprawdzić się przy przeprowadzce studenckiej.

Moving Medium (10m³) - Maksymalna masa: 500 kg

Źródłowy opis wskazuje również około 4 m² powierzchni.Przykładowy ładunek:pojedyncze łóżko, mała sofa, stolik nocny, telewizor, zestaw jadalniany, kartony z rzeczami osobistymi.

Moving Premium (15m³) - Maksymalna masa: 1 100 kg

Pakiet odpowiadający większej przeprowadzce niewielkiego mieszkania.Może obejmować:podwójne łóżko, dużą sofę, szafę, stół i krzesła, telewizor, lodówkę, pralkę, większą liczbę kartonów.

Moving Premium Plus (30m³) - Maksymalna masa: 3 500 kg

Wariant na większą przeprowadzkę domu lub mieszkania.Może pomieścić:komplet wypoczynkowy, kilka szaf, pełnowymiarowe łóżko, meble kuchenne, sprzęt AGD, rowery, liczne kartony.

Moving Full House XXL (90m³) - Maksymalna masa: 20 000 kg

Największy wariant przeznaczony do transportu wyposażenia dużego domu lub większego zlecenia firmowego.Może obejmować wyposażenie kilku sypialni, salonu, jadalni, gabinetu i kuchni wraz z urządzeniami, elektroniką oraz spakowanymi rzeczami.

Profesjonalne i szybkie usługi przeprowadzkowe po europie

Dlaczego klienci wybierają VANonsite?

Przeprowadzka wymaga nie tylko przewozu pomiędzy dwoma adresami. Ważne są również właściwe zabezpieczenie rzeczy, dopasowanie przestrzeni oraz sprawna koordynacja.

VANonsite oferuje rozwiązania obejmujące:

  • profesjonalne pakowanie i zabezpieczanie rzeczy,
  • transport monitorowany przez GPS,
  • ubezpieczenie zgodnie z warunkami konkretnej usługi,
  • transport częściowy i pełny,
  • wielojęzyczną koordynację,
  • obsługę tras lokalnych i międzynarodowych,
  • możliwość transportu współdzielonego,
  • rozwiązania wykorzystujące materiały wielokrotnego użytku w odpowiednich zleceniach.
Sunset view over Riga with a tall church spire in the foreground and the old town rooftops stretching toward the horizon.

szybki transport po europie z vanonsite

Lipawa: orientacyjne ceny transportu busem 20 m³

KrajDystans (km)Orientacyjny Kosz (€)
Austria1600.01139.34
Niemcy1300.0750.00
Hiszpania3000.01400.00
Wielka Brytania2500.01300.00
Francja2100.0950.00
Holandia1800.0890.00
Czechy1200.0720.00
KrajDystans (km)Orientacyjny Kosz (€)
Niemcy1300740
Francja2100930
Włochy25001200
Belgia1800870
Holandia1700850
Wielka Brytania25001250
Hiszpania30001350
Austria16001100
Czechy1200710
Szwecja900690

 

Twój partner w przeprowadzce - VANonsite

Jak organizujemy przewóz?

Proces zaczyna się od informacji o trasie, planowanej dacie, ilości rzeczy oraz warunkach pod oboma adresami.

Na tej podstawie można dobrać wielkość przestrzeni transportowej i uzgodnić zakres pomocy.

Typowy proces obejmuje:

  1. przesłanie danych do wyceny,
  2. dobór pakietu,
  3. ustalenie zakresu pakowania,
  4. przygotowanie rzeczy,
  5. załadunek,
  6. transport,
  7. dostawę i rozładunek.

Przy trasach wymagających formalności celnych zakres może zostać rozszerzony o pomoc w przygotowaniu potrzebnej dokumentacji.

Usługi VANonsite przy przeprowadzce do Lipawy

VANonsite organizuje lokalne i międzynarodowe przeprowadzki, transport częściowy i pełny, pakowanie, magazynowanie oraz pomoc przy formalnościach celnych tam, gdzie są wymagane.

Zakres usługi jest dopasowywany do ilości rzeczy, harmonogramu oraz budżetu.

Przeprowadzasz się do Lipawy z Wielkiej Brytanii, kraju Unii Europejskiej, Norwegii, Szwajcarii albo innego miasta na Łotwie?

Zakres może obejmować:

  • transport częściowy lub pełny,
  • profesjonalne pakowanie,
  • demontaż i ponowny montaż mebli oraz urządzeń w uzgodnionym zakresie,
  • transport monitorowany przez GPS,
  • pomoc z dokumentacją celną przy trasach wymagających odprawy,
  • magazynowanie krótko- lub długoterminowe,
  • wielojęzyczną koordynację.
An aerial shot of the beautiful city of Riga in Latvia in winter

Jeżeli przeprowadzasz się na studia lub wymianę, transport można dopasować do liczby kartonów, walizek, książek i podstawowego wyposażenia.

Dostępne rozwiązania mogą obejmować:

  • ekonomiczny transport częściowy,
  • pomoc przy pakowaniu,
  • elastyczne terminy odbioru i dostawy,
  • transport elektroniki, książek i materiałów do nauki,
  • pomoc przy dokumentach wymaganych na trasie,
  • transport indywidualny lub współdzielony,
  • śledzenie przebiegu przewozu.

Przenosisz biuro albo część działalności do Lipawy? Zakres może zostać zaplanowany tak, aby ograniczyć czas, w którym stanowiska pracy są niedostępne.

Usługa może obejmować:

  • indywidualny plan przeprowadzki,
  • demontaż i ponowny montaż biurek i mebli,
  • bezpieczny transport dokumentów i elektroniki,
  • realizację po godzinach lub w weekend w uzgodnionym zakresie,
  • pakowanie i oznaczanie wyposażenia,
  • wielojęzyczną koordynację,
  • czasowe magazynowanie.

VANonsite może zorganizować przewóz pojedynczych mebli albo większego wyposażenia.

Zakres może obejmować:

  • zabezpieczenie dużych, delikatnych lub zabytkowych elementów,
  • demontaż i ponowny montaż większych mebli,
  • transport częściowy lub pojazd dedykowany,
  • monitorowanie transportu przez GPS,
  • pomoc przy dokumentacji celnej,
  • odbiór z domu, biura lub magazynu,
  • ubezpieczenie zgodnie z warunkami usługi.
Hiring removal company cost – guide to pricing and expenses for professional moving services

Zacznij od porządków

Jeżeli masz taką możliwość, rozpocznij przygotowania przynajmniej kilka tygodni wcześniej.

Podziel rzeczy na trzy grupy:

  • zabieram,
  • sprzedaję lub oddaję,
  • wyrzucam lub przekazuję do recyklingu.

Ograniczenie ilości rzeczy zmniejsza liczbę kartonów i może ułatwić wybór mniejszego pakietu transportowego.

Przygotuj dobre materiały do pakowania

Warto wykorzystać:

  • wytrzymałe kartony,
  • folię bąbelkową,
  • papier pakowy,
  • mocną taśmę,
  • dodatkowe zabezpieczenia do elektroniki, szkła i dzieł sztuki.

Każdy karton opisz nazwą pomieszczenia i krótką informacją o zawartości.

Inside a moving van loaded for an international relocation: three armchairs wrapped in clear plastic film at the front, with stacked cardboard boxes, a wrapped bicycle basket, rolled-up rugs, and other household items secured behind them.
Packed moving boxes secured inside a delivery van

Pakuj pomieszczenie po pomieszczeniu

Zacznij od miejsc i rzeczy używanych najrzadziej.

Kuchnię, łazienkę i przedmioty codziennego użytku zostaw na koniec. Takie podejście ułatwia zarówno przygotowania, jak i późniejsze rozpakowanie.

Rozsądnie wykorzystuj dostępną przestrzeń

Ubrania i ręczniki można zwijać, aby zajmowały mniej miejsca.

Ciężkie rzeczy umieszczaj na dole kartonów, a lżejsze wyżej. Elektronikę, dokumenty i wartościowe drobiazgi warto uporządkować osobno.

Suitcases protected with moving blankets inside a delivery van
Close-up view of unrecognizable woman sealing cardboard box with adhesive tape while preparing for moving out

Przygotuj rzeczy na pierwszy dzień

Osobno zapakuj:

  • dokumenty,
  • ładowarki,
  • kosmetyki,
  • ubrania na zmianę,
  • leki,
  • przekąski,
  • podstawowe wyposażenie kuchenne,
  • środki do sprzątania, jeśli będą potrzebne.

Torba lub karton z tymi rzeczami powinny pozostać łatwo dostępne.

Przeprowadzki Lipawa: najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi

Wszystko co musisz wiedzieć przed przeprowadzką do Liepāja

Cena zazwyczaj obejmuje transport zgodnie z wybranym pakietem, pomoc kierowcy, paliwo, opłaty drogowe i autostradowe, winiety oraz inne standardowe koszty bezpośrednio związane z realizacją zlecenia.

Dokładny zakres i pełna cena są przedstawiane przed potwierdzeniem rezerwacji.

Tak.

Pomoc kierowcy jest częścią usługi. Kierowca może pomagać przy załadunku i rozładunku oraz zabezpiecza rzeczy w pojeździe.

W polu „Uwagi” warto podać informacje o schodach, windzie i warunkach parkowania.

Tak.

Usługa może obejmować:

  • pakowanie pod adresem odbioru,
  • materiały ochronne jako opcję dodatkową,
  • zabezpieczenie rzeczy,
  • transport,
  • rozpakowanie pod adresem dostawy.

Pakowanie i rozpakowanie jest standardowo dostępne dla:

  • Moving Premium,
  • Moving Premium Plus,
  • Moving Full House XXL.

Przy mniejszych pakietach dostępność i cena są uzgadniane indywidualnie.

Często zadawane pytania o przeprwadzkach do Liepāja

Tak.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy przy podnoszeniu i przenoszeniu rzeczy, możesz zgłosić ją osobno.

Dostępność zależy od trasy i harmonogramu. Potrzebę najlepiej wpisać w polu „Uwagi”.

Tak.

Potwierdzenie rezerwacji wymaga wpłaty 10% wartości zamówienia.

Pozostała kwota jest zazwyczaj płatna najpóźniej 48 godzin przed załadunkiem.

Może być to możliwe w ramach usługi Last Minute, ale zależy od dostępności pojazdu i harmonogramu.

Przy pilnej przeprowadzce najlepiej skontaktować się z VANonsite telefonicznie, aby sprawdzić najbliższy możliwy termin.

Curious about our prices?

Need Help with Quote?

Why can transport sometimes take longer?

From 1 July 2026, new tachograph regulations will come into force in the European Union, also covering some smaller transport vehicles used in international transport.

A tachograph records driving time, breaks, and the driver’s rest periods. In practice, this means that the driver must strictly comply with working time limits. Sometimes, even when close to the loading or delivery location, the driver may be required to take a break or stop driving in accordance with the regulations.

As a result, on some international routes, loading, transit, or delivery times may be longer. This change is beyond VANonsite’s control and affects the entire transport industry in Europe.

We make every effort to plan each transport as efficiently, safely, and in full compliance with applicable regulations as possible.